AnyMind - wideokonsultacje dla zdrowia

AnyMind pozwala na przeprowadzanie płatnych wideokonsultacji na dowolnej stronie internetowej, a także system rozliczeń zarówno po stronie konsultanta/firmy, jak i klienta. To też wiele innych udogodnień automatyzujących to, co do przeprowadzenia konsultacji jest niezbędne, np. inteligentne oceny pomagające zweryfikować umiejętności pojedynczego konsultanta, proste zgłaszanie i rozpatrywanie reklamacji, czy też możliwość zarządzania konsultantami wewnątrz jednej organizacji.

AnyMind jest w fazie beta i szukamy firm (np. gabinetów lekarskich, dietetycznych czy fizjoterapeutycznych), a także partnerów (np. portali piszących o zdrowiu, diecie, sporcie czy lekach), którzy pomogliby nam w przetestowaniu naszego rozwiązania na większą skalę.

W modelu firmowym wielu pracowników może świadczyć konsultację w imieniu pracodawcy, a w modelu partnerskim to my możemy zapewnić niezależnych konsultantów, którzy będą doradzać na portalu, stając się rewelacyjną alternatywą dla reklam, które irytują użytkowników i które mają oni tendencję ignorować. Firma rozlicza własnych pracowników, a niezależnych konsultantów rozlicza AnyMind, dzieląc się zyskami z prowizji od każdej konsultacji z portalem.

Charakter oczekiwanej współpracy

Uzasadnienie

AnyMind to narzędzie do przeprowadzania płatnych (rozliczanych sekundowo) wideokonsultacji bezpośrednio na dowolnej stronie internetowej – indywidualnej, firmowej czy portalu, dzięki któremu chcemy zbudować rozproszoną sieć konsultantów i ekosystem wymiany wiedzy, także tej okołomedycznej i związanej ze zdrowym stylem życia. To również marketplace w inteligentny sposób łączący tych, którzy mają praktyczną wiedzę (know-how) z najróżniejszych dziedzin życia z tymi, którzy tej wiedzy szukają.


O Prezentującym

Anna Ryś

Anna Ryś

CEO w AnyMind, startupie tworzącym aplikację, dzięki której każdy może w łatwy sposób pozyskiwać know-how od innych lub sprzedawać własny know-how, poprzez wideorozmowy rozliczane sekundowo – na dowolnej stronie internetowej. Jest także współzałożycielką Smogathonu, międzynarodowego konkursu dla innowacji walczących ze smogiem. Przed rozpoczęciem pracy w AnyMind, była współzałożycielką i CEO startupu TurboTłumaczenia. W wolnym czasie (jeśli go ma), poświęca się pasji aktorskiej i pieczeniu zdrowych słodkości. Lubi wyzwania, zarówno te wymagające pracy umysłowej, jak i fizycznej.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
11.10.2018, godz. 9:00-22:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

Life Science Open Space 2018