W ramach LSOS 2015 promujemy dwa ważne aspekty innowacyjnosci:

  • Praktyczne podejście do koncepcji Open Innovation, tj. zdolność do poedjmowania współpracy, której efektem jest faktyczne przyspieszenie rozwoju projektu, dzięki wiedzy, umiejętnosciom i podejściu osób / firm z zewnątrz. „Na każdego experta z Twojej firmy przypada wielokrotnie więcej ekspertów, którzy potrafią rozwiązać problem na zewnątrz. Jeżeli tylko można skorzystać z ich wiedzy, to dlaczego tego nie zrobić? Klaster to społeczność takich osób, które szczególnie łatwo można pozyskać do zrealizoawnia swoich projektów.
  • Najlepsza prezentacja, tj. zdolność przygotowania i przedstawienia prezentacji, która przecież może decydować o sukcesie Twojego projektu. Innowacyjny pomysł musi też być dobrze sprzedany, w przeciwnym wypadku można stracić szansę na tego własciwego partnera merytorycznego czy finansowego.

Zgodnie z powyższym najlepsze wystąpienia zostaną nominowane do nagród w kategoriach:

1. Najlepsza praktyka Open Innovation, tj. najbardziej praktyczne podejście do koncepcji współpracy przy rozwijaniu innowacyjnych pomysłów i przedsięwzięć. Nagrodę przyznają zasiadający w jury eksperci z dziedzin: innowacyjności, współpracy oraz rozwoju w biznesie.

2. Najlepsza prezentacja – najlepiej przekazana publice, przyciągająca uwagę, klarownie wyjaśniająca istotę i cel przedstawianego projektu, prowokująca do działania. Nagrodę przyznają sponsorzy lub uczestnicy konferencji.

PODZIEL SIĘ