Prodrobot - robot rehabilitacyjny

Prodromus Sp. z o.o. jest certyfikowanym twórcą i producentem robota rehabilitacyjnego Prodrobot zautomatyzowany trenażer chodu. Robot od 2015 roku jest obecny na rynku komercyjnym w Polsce, a poprzez liczne działania promocyjne staje się coraz szerzej znany w Europie i na świecie. Historia spółki i samego urządzenia wielokrotnie gościła w krajowych mediach, przez co sam Prodrobot, jak i jego twórcy są znani w środowisku zarówno rehabilitacyjnym, jak i startup’owym.

Promocja firmy, urządzenia oraz możliwość pozyskania cennych kontaktów zarówno sprzedażowych, jak i w zakresie współpracy badawczej i technicznej.

Na bazie obecnego rozwiązania powstanie konstrukcja dla dorosłych. Chętnie nawiążemy kontakty z potencjalnymi klientami bezpośrednimi w kraju i za granicą. W przypadku kontaktu bezpośredniego proponujemy potencjalną współpracę na etapie wdrożenia produktu na rynek (np. testy w szpitalu), a następnie dla partnerów bezpośrednich, atrakcyjny rabat od oficjalnej ceny rynkowej. Jeśli w evencie uczestniczą potencjalni dostawcy lub podwykonawcy w zakresie technicznym, chętnie zapoznamy się z ich ofertą.


Poznaj prezentera:

Bartłomiej Wielogórski

Żeby wybudować robota medycznego, trzeba całej masy papierów – tym zajmował się od początku i tak już zostało.
W Prodromus Sp. z o.o. odpowiada za zarządzanie, system jakości, serwis, relacje biznesowe i wszystko, co w jakiś sposób wiąże się z dokumentami.
Prywatnie miłośnik wszelkiej aktywności fizycznej i zapalony majsterkowicz.

PODZIEL SIĘ