Elite Medical Card

Podczas prezentacji Prezes Zarządu Szpitala Specjalistycznego Brzeziny opowie o zaletach prywatyzacji szpitala i szans jakie to za sobą niesie, zarówno dla lekarzy i administracji, ale przede wszystkim dla pacjentów. Konsekwencją prywatyzacji i nowoczesnego zarządzania placówką jest projekt stworzenia „Elite Medical Card” – karty zapewniającej dostęp do najlepszych specjalistów pracujących w Szpitalu Specjalistycznym Brzeziny oraz do lekarzy i terapii dostępnych w zaproszonych do współpracy placówkach medycznych z całego świata. Pragniemy stworzyć globalną sieć placówek, które udostępnią w ramach współpracy najnowocześniejsze metody diagnostyki i leczenia niedostępnej dla przeciętnego pacjenta. Program zostanie uruchomiony z początkiem 2019 r, a do końca przyszłego roku pragniemy wydać ponad 5000 takich kart.

Oferta, czyli cel prezentacji

Celem prezentacji jest przede wszystkim pokazanie jak ważna jest profilaktyka, szczególnie dla osób aktywnych, które mimo „dbania o siebie” zapominają o badaniach, które powinni wykonywać ze względu chociażby na wykonywany zawód, rodzaj uprawianej aktywności sportowej, czy obciążenia genetyczne. Pragniemy zainteresować potencjalnych partnerów i klientów, do dołączenia się do akcji tworząc wyjątkową i kompleksową ofertę premium dla klientów B2C i B2B. Swoją ofertę kierujemy do placówek medycznych, specjalistycznych pracowni diagnostycznych, gabinetów rehabilitacyjnych, uzdrowisk i wszystkich placówek związanych z ochroną zdrowia.


O Prezentującym

Szpital Specjalistyczny Brzeziny jest jedną z najnowocześniejszych placówek medycznych w regionie łódzkim. Dysponuje ponad 180 miejscami dla pacjentów, którzy leczeni sią w dziewięciu oddziałach, między innymi: chorób wewnętrznych (z neurologią i kardiologią), chirurgii (ogólnej, onkologicznej, urazowo-ortopedycznej), ginekologiczno-położniczym, pediatryczno-neonatologicznym. Wykonujemy wszystkie badania diagnostyczne i laboratoryjne, oferując nie tylko leczenie w szpitalu, ale także porady lekarzy specjalistów, pracujących w naszej Wielospecjalistycznej Przychodni Lekarskiej.

Jacek Sokołowski

Jacek Sokołowski

W przychodni pacjentów przyjmują lekarze kilkunastu specjalności: chirurdzy, neurolodzy, pulmonolodzy, ortopedzi i traumatolodzy, położnicy i ginekolodzy, reumatolodzy, dermatolodzy i wenerolodzy, okuliści, kardiolodzy, stomatolodzy. Można tu również wykonać wszystkie badania laboratoryjne i diagnostyczne, korzystając także ze sprzętu, którym dysponuje szpital. Szpital Specjalistyczny Brzeziny został w półtora roku zmodernizowany i rozbudowany kosztem ponad 30 mln złotych. Tylko w 2014 roku na nowy sprzęt medyczny wydano 6 mln złotych. Pacjenci są leczeni w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, szpital świadczy także odpłatne usługi medyczne.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
11.10.2018, godz. 9:00-22:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

Life Science Open Space 2018