Ogólnopolska Karta Seniora

Ogólnopolska Karta Seniora to innowacyjna forma edukacji i aktywizacji w obszarze srebrnej gospodarki seniorów, samorządów i przedsiębiorców.

Program jest tworzony przez wyżej wymienione grupy. Obecnie do Programu przystąpiło ponad 2000 tysięcy seniorów, a kartę honoruje ponad 1500 przedsiębiorstw. 115 gmin przyłączyło się do Programu i wydaje lokalną edycję karty. Jest to skuteczna i sprawdzona forma rozwoju przedsiębiorczości w Polsce i dostrzeżenie ogromnego potencjału konsumenckiego w rosnącej w sile grupie 60+.

Oferta, czyli cel prezentacji

Celem Programu Ogólnopolska Karta Seniora jest edukacja seniorów w kontekście oszczędzania, nowych mediów oraz ekonomii. Program ten aktywizuje seniorów, chętniej wychodzą oni z domów i korzystają z Ogólnopolskiej Kary Seniora. Program wspiera także samorządowców w tworzeniu przestrzeni działań pro-seniorskich, a dodatkowo pokazuje przedsiębiorcom, że seniorzy to godna uwagi grupa docelowa.


O Prezentującym

Łukasz Salwarowski

Łukasz Salwarowski

Łukasz Salwarowski jest prezesem stowarzyszenia Manko i redaktorem naczelnym Magazynu Głos Seniora wydawanego przez stowarzyszenie. Aktualnie jego działalność skupia się na następujących projektach: Ogólnopolska Karta Seniora, Gmina Przyjazna Seniorom, Stop Manipulacji – Nie kupuj na Prezentacji! oraz Patriotyczny Głos Seniora.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
11.10.2018, godz. 9:00-22:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

Life Science Open Space 2018