Ubranka ze wskaźnikiem temperatury

Firma projektująca i produkująca odzież dla niemowląt, która stanie się wyborem większości rodziców w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Działalność polegającą na wytwarzaniu innowacyjnej odzieży dla niemowląt z 100% bawełny tj. odzieży z możliwością kontroli temperatury ciała poprzez odpowiednie umieszczeniu „termometru” w ubranku niemowlęcia. Wskaźnik temperatury informuje o wyziębieniu bądź przegrzaniu dziecka.

Oferta produktów skierowana dla niemowląt tj. dzieci do ukończenia 1 roku życia zarówno dla chłopców jak i dziewcząt.

Poszukiwany inwestor do ww przedsięwzięcia głównie w aspekcie finansowym w celu rozwoju biznesu i wzrostu jego wartości. Jednak najważniejszy element to wytworzenie innowacyjnego termometru / wskaźnika temperatury.

Dzięki wsparciu finansowemu możliwy będzie zakup odpowiednich maszyn i urządzeń niezbędnych do zaprojektowania a późniejszej produkcji odzieży niemowlęcej.

Firma zakłada początkowy niewielki wzrost sprzedaży z powodu dużej konkurencji na rynku w tym sektorze. Jednak produkty te niedostępne na naszym rynku szybko znajdą swoich nabywców dzięki czemu oczekuje się wysokiej rentowności i małych potrzeb finansowych w późniejszym czasie.

Oferujemy doświadczenie w branży odzieżowej. Kontakt z dostawcami materiałów.


Poznaj prezentera:

Agnieszka Jeż

Agnieszka Jeż

Absolwentka kierunku Ekonomia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, specjalność: Sprzedaż i dystrybucja produktów na rynku krajowym i międzynarodowym. W roku 2012 obroniła pracę magisterską na temat zachowań nabywczych Polaków i Brytyjczyków w Internecie. Od 1.09.2012 roku zatrudniona jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, Technikum nr 1, ul. Grota Roweckiego 64.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
19.10.2016, godz. 9:00-20:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

http://lsos.info/

PODZIEL SIĘ