Kariera w Ardigen

Ardigen jest firmą bioinformatyczną skupiającą światowej klasy ekspertów w dziedzinie bioinformatyki, matematyki, statystyki, data science oraz programistów. Łącząc różne dziedziny Nauk o Życiu z zaawansowanymi technologiami informatycznymi Ardigen stał się polskim pionierem w obszarze bioinformatyki i medycyny precyzyjnej. Dzięki doświadczeniu w łączeniu wiedzy biologicznej i Data Science z usługami programistycznymi, firma wspiera organizacje z branży Life Science, medycyny precyzyjnej oraz opieki zdrowotnej na całym świecie.

Silną i stale rozwijającą się częścią Ardigen jest dział Research & Development. Zespół R&D skupia się na tematyce immuno-onkologii, mikrobiomu oraz zastosowania AI w procesie projektowania leków. W swojej pracy wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji. Biura Ardigen znajdują się w Krakowie i w Rzeszowie. Działamy i myślimy globalnie. Współpracujemy ze światowej klasy firmami z branży Life Science, głównie z USA oraz EU.

Nasze motto to „Code Against Cancer”

Jeśli pasjonują Cię nowoczesne rozwiązania w obszarze Life Science, jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w innowacyjnym środowisku, mieć możliwość współtworzenia przełomowych rozwiązań w walce z rakiem, a także mieć realny wpływ na sposób funkcjonowania firmy – dołącz do nas! Ardigen wspiera potencjał i pasję swoich pracowników, umożliwia poszerzanie wiedzy oraz zdobywanie cennego doświadczenia. Rozwijamy nasz program zarządzania talentami, stawiamy na ambitne i innowacyjne projekty, a codzienną pracę opieramy na metodyce Agile – wszystko po to, aby nasi pracownicy byli dumni ze swojego miejsca pracy, czuli się w nim bezpiecznie i komfortowo.

Nasze wartości to: Zaufanie, Wiedza, Wytrwałość i Jakość. Dbamy o to, aby znalazły odzwierciedlenie w świadczonych usługach, codziennych działaniach oraz kontaktach z współpracownikami i klientami. Jeśli identyfikujesz się z tymi wartościami i chcesz się rozwijać – rozwijaj się z nami!

Oferta, czyli cel prezentacji

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska: Technical writer / QA analyst, Python Developer, Chemoinformatics Data Scientist, Data Scientist, Senior Scientist – Immune-Oncology, Bioinformatician, Full stack developer and Business Development Manager.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: www.ardigen.com.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z pod adresem: anna.kolik@ardigen.com.

Charakter oczekiwanej współpracy


O Prezentującym

Karolina Tkaczuk

Karolina Tkaczuk

Karolina Tkaczuk ukończyła studia na Politechnice Łódzkiej w Centrum Kształcenia Międzynarodowego i otrzymała tytuł magistra biotechnologii, w specjalności biochemia techniczna. Później uzyskała tytuł doktora w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie.

 


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
11.10.2018, godz. 9:00-22:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

Life Science Open Space 2018

PODZIEL SIĘ