IMMUNMED specjalistyczne przychodnie

Venus&Mars spółka z o.o. właściciel marki IMMUNMED czyli specjalistycznych przychodni kierowanych do pacjentów immunologicznych i onkologicznych powstała z potrzeby serca i konieczności zapewnienia opieki pacjentom immunologicznym i onkologicznym ponieważ założycielka marki IMMUNMED i prezes spółki Venus&Mars jest celiakiem i jej 11 letnia córka też, zaś cała jej rodzina choruje na choroby nowotworowe. Brak zrozumienia złożoności choroby jaką jest celiakia, konsekwencji jej niezdiagnozowania i nieleczenia przyczynił się do powstania IMMUNMED pod opieką merytoryczną profesor Anny Pituch Noworolskiej – Szpital Uniwersytecki UJ Kraków-Prokocim i dr Ewy Danuty Białek – Instytut Psychosyntezy Warszawa.

Zapotrzebowanie na właściwą diagnostykę, formy leczenia, opiekę dietetyka, psychologa, rehabilitanta sprawiło, że powstała idea holistycznego podejścia do pacjenta i człowieka. Dzięki niewyobrażalnej wiedzy obu Pań wynikającej z pracy klinicznej z pacjentem i doświadczeń własnych jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania obu stron: lekarza leczącego choroby immunologiczne i potrzeby pacjenta immunologicznego czyli ideał współpracy. Ponieważ zależy nam na dostępności takich przychodni dla pacjentów w każdym większym mieście zamierzamy je sieciować w ramach projektów dla MŚP. Dbając o jakość świadczonych usług chcemy wprowadzić IMMUNMED jako franczyza, jednak z certyfikacją lekarzy i pozostałego personelu medycznego prowadzoną przez obie Panie sprawujące opiekę merytoryczną nad projektem, zaś z punktu widzenia pacjenta będzie certyfikacja prowadzona przez nas, czyli Edytę Kalandyk i Krystiana Siemińskiego właścicieli IMMUNMED i założycieli i prezesów organizacji non profit : Polskiego Stowarzyszenia Kobieta-kobiecie i Fundacji Liga Przyszłości – inicjatorów Światowego Centrum Wsparcia Pacjenta Immunologicznego i Onkologicznego.

Oferta, czyli cel prezentacji

Oferta skierowana do studentów medycyny, dietetyki, psychologii, nauk o zdrowiu, rehabilitantów i fizjoterapeutów. Naszym oczekiwaniem jest otwartość umysłu, chęć podnoszenia swoich kompetencji, umiejętność pracy w zespole i holistyczne podejście do pacjenta. Empatia i zrozumienie człowieka cierpiącego….WARUNEK KONIECZNY!!!

Oferujemy staże, praktyki, umowę zlecenie, umowę o współpracę, w niektórych przypadkach etat.

Formuła zatrudnienia


O Prezentującym

Edyta Kalandyk

Edyta Kalandyk

 
 
 
 
 
 
 
 


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
11.10.2018, godz. 9:00-22:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

Life Science Open Space 2018

PODZIEL SIĘ