grupy ds. Innowacji Społecznych

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza na spotkania grupy ds. Innowacji Społecznych podczas których Grantobiorcy zaprezentują realizowane przez siebie innowacje z zakresu szeroko rozumianych usług opiekuńczych. Innowacje społeczne wspierające osoby starsze i niepełnosprawne z Małopolski prowadzone są przez Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych.

Jeśli chcecie Państwo zapoznać się z pierwszymi wynikami testowania nowatorskich rozwiązań, a także skonsultować założenia i sposób realizacji pomysłów innowacyjnych – weźcie udział w wybranym spotkaniu. Od 5 do 8 lutego grantobiorcy, którzy już realizują pomysły innowacyjne finansowane z Małopolskiego Inkubatora Innowacji Społecznych podzielą się swoimi doświadczeniami, trudnościami i sukcesami związanymi z testowaniem innowacji.

ROPS

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia pod numerem 12 422 06 36 wew. 34 lub za pośrednictwem e-mail kwalocha@rops.krakow.pl

Jednocześnie przypominamy, że od 29.01.2018 do 09.02.2018 trwa III Tura Konkursu na innowacje społeczne. Więcej informacji znajduje się na stronie www.rops.krakow.pl, w zakładce: Małopolski Inkubator innowacji Społecznych.

Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane innowacjami społecznymi, aby mogły nie tylko dowiedzieć się jakie rozwiązania są testowane w Inkubatorze, ale i podzielić się swoimi przemyśleniami na temat pomysłów innowacyjnych.

PODZIEL SIĘ