III tura naboru wniosków

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych zbudowany pozytywnymi doświadczeniami poprzednich dwóch tur Konkursu na Innowacje Społeczne, w ramach których udzieliliśmy 17 grantów na testowanie innowacji z obszaru usług opiekuńczych dla osób zależnych, z przyjemnością informuje, iż dnia 21.12.2017r. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłosił III turę Konkursu Grantowego!

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych proponuje narzędzia, dzięki którym każdy z Państwa może stać się Innowatorem Społecznym. Oferujemy min.:

  • nawet do 100.000zł na przetestowanie innowacji społecznej,
  • konsultacje ze Specjalistą ds. Innowacji,
  • doradztwo prawne i finansowe,
  • wsparcie Opiekuna projektu zarówno na etapie kreowania jak i realizacji pomysłu innowacyjnego.

Aby ułatwić Państwu pozyskanie środków na realizację Grantu, serdecznie zapraszamy do umówienia się na spotkanie przygotowujące do złożenia wniosku. Razem z pracownikami Inkubatora doprecyzujecie Państwo pomysł i zapoznacie się z dokumentami aplikacyjnymi obowiązującymi w konkursie.

Wnioski o powierzenie grantu należy składać w wersji elektronicznej w terminie od 29.01.2018 do 09.02.2018, na adres mailowy: nabor.miis@rops.krakow.pl. Więcej informacji znajduje się na stronie www.rops.krakow.pl, w zakładce: Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w biurze przy ul. Piastowskiej 32 w Krakowie, pod adresem e-mail: miis@rops.krakow.pl lub telefonem 12 422 06 36 wew. 34. Z chęcią również odpowiemy na zaproszenie i spotkamy się w miejscu przez Państwa wskazanym – także poza Krakowem!

Wspólnie twórzmy przestrzeń do godnego życia Małopolan!

Projekt „Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych” realizowany przez Regionalny Ośrodek polityki Społecznej współfinansowany jest ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Innowacje społeczne w praktyce

PODZIEL SIĘ