Społeczność bio-tech

Boost Biotech Polska to społeczność osób z branży bio-tech, która systematycznie się rozrasta.
Jako Stowarzyszenie tworzymy i aktywizujemy społeczność młodych biotechnologów poprzez dzielenie się informacjami (profile na mediach społecznościowych, strona www) oraz organizowanie regularnych spotkań Meet Biotech – Boost Biotech, które pozwalają osobiście poznać interesujących przedstawicieli branży oraz nawiązać nowe kontakty zawodowe.

Na spotkania zapraszamy gości z Polski i ze Świata reprezentujących przemysł, biznes, start-upy, naukę oraz projekty DYI. Spotkania odbywają się co miesiąc w 7 polskich miastach z transmisją na żywo dostępną dla wszystkich zainteresowanych.

Pracujemy nad zorganizowaniem spotkań w nowych miastach oraz kolejnych krajach (Niemcy, Szwecja, Czechy, Francja) gdzie spotkania rozpoczną się w roku 2017.
Wspieramy także komunikację w nauce oraz jej popularyzację m.in organizując polską edycję konkursu na krótką prezentację doktorantów (Three Minute Thesis®) oraz współpracując ze szwedzkim portalem crastina.se.

Naszym celem jest wzmocnienie więzi pomiędzy bio-technologami pracującymi w różnych miastach w nieco różnych dziedzinach i promowanie podejścia interdyscyplinarnej współpracy, samodzielnego aktywnego odkrywania i przedsiębiorczości.

W związku z intensywnym rozrostem stowarzyszenia poszukujemy partnerów do organizacji spotkań Meet Biotech – Boost Biotech w nowych miastach Polski i Europy. Planujemy także nowe wydarzenia i jesteśmy otwarci na różnorodną współpracę z firmami z branży.
Zawsze szukamy także prelegentów, którzy chcieliby podzielić się swoją historią lub/i opowiedzieć o prowadzonych projektach czy tworzonych start-upach.


Poznaj prezentera:

Anna Jeszka

Społeczność bio-tech

PODZIEL SIĘ