Popularyzacja zdrowia i nauki

Rolinger PR to agencja specjalizująca się w komunikacji w ochronie zdrowia, PR medycznym. Jesteśmy zespołem pasjonatów nowych technologii i ich wykorzystania w ochronie zdrowia. Współpracujemy ze Start-Up’ami, fundacjami, placówkami medycznymi, i innymi podmiotami związanymi ze zdrowiem i nauką. Naszym celem jest popularyzacja nowych rozwiązań, które mogą poprawić jakość życia. Współpracujemy z mediami i sprawiamy, że rozwiązania naszych klientów trafiają do szerokiego grona odbiorców.

W trakcie krótkiego wystąpienia chcemy podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Plan wystąpienia:

 • Dlaczego warto dbać o obecność startupu w mediach?
 • Kiedy warto rozpocząć działania PR?
 • Jak się przygotować do współpracy z mediami?
 • Co zrobić, aby dziennikarz napisał o Twoim startupie?
 • Naszym celem jest pokazanie słuchaczom, że obecność w mediach, promocja swoich innowacyjnych rozwiązań jest ważnym elementem rozwoju ich biznesu.


  Poznaj prezentera:

  Danuta Rolinger-Bednarska

  Danuta Rolinger-Bednarska

  Założycielka agencji Rolinger PR (http://rolingerpr.pl/), specjalizującej się w komunikacji w ochronie zdrowia. Od ponad 5 lat związana z branżą healthcare. Pierwsze kroki w branży stawiała przy kampanii edukacyjnej Ministerstwa Zdrowia „Bądź mężczyzną. Chroń zdrowie!”. Od lat zajmuje się budowaniem wizerunku placówek medycznych, PRem produktów firm farmaceutycznych oraz promowaniem ekspertów. Specjalizuje się w budowaniu relacji z dziennikarzami (media relations).
  Pasjonatka nowych technologii i ich wykorzystania w medycynie. Wierzy, że produkty mogą dostarczać skutecznych rozwiązań oraz poprawiać jakość życia. Jej misją jest popularyzowanie innowacyjnych rozwiązań oraz edukacja, jak mądrze z nich korzystać.
  Absolwentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych UW, w ramach których uzyskała dyplom magistra psychologii oraz licencjat na filologii rosyjskiej.


  Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
  Life Science Open Space.
  Kiedy?
  19.10.2016, godz. 9:00-20:00
  Gdzie?
  ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

  http://lsos.info/

PODZIEL SIĘ