Just Solar Powered

SolarGuitar® to unikalny produkt edukacyjny promujący nowoczesne technologie, innowacyjność, zrównoważony rozwój, kreatywność, promocje kultury/muzyki i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Aps umożliwiający naukę gry na gitarze poprzez podświetlane chwyty na gryfie i wgrane przykłady utworów. Unikalny instrument przyszłości przeznaczony dla uczniów i profesjonalnych muzyków opatrzony patentem USA- pracujemy nad złożeniem patentu europejskiego. Więcej niż milion gitar elektrycznych jest sprzedawanych w samych Stanach Zjednoczonych. Wiele z nich używa drewna z lasów tropikalnych-często zagrożonych wyginięciem. Nasza gitara będzie zbudowana z „hemp plastic”- bio-degradable materiał oraz wykorzysta OZE w celu zasilania kreując niezależność energetyczną, możliwość gry w parku czy na festiwalu. Poprzez wbudowane efekty i głośniki, niweluje potrzebę zewnętrznych sprzętów, co wzmaga efekt mobilności instrumentu. Rynek docelowy to szkoły i ośrodki edukacyjne jako że brakuje funduszy na edukacje kulturalną w szkołach podstawowych i średnich, zakup SolarGuitar® pozwoli na stworzenie możliwości nauki gry na instrumencie w ramach zajęć poza lekcyjnych – a że muzyka łagodzi obyczaje, powinno to pomóc w obniżeniu poziomu agresji, napięć i negatywnych/ryzykownych zachowań wśród młodzieży. Tak więc tysiące szkół powinny być zainteresowane naszym produktem na skale światową. Poza uczniami/szkołami, odbiorcami drugiej (profesjonalnej) wersji gitary będą muzycy i artyści zainteresowani innowacjami rozwiązaniami i wysokiej jakości instrumentem. Dwie wersje cenowe dla uczniów i dla profesjonalnych muzyków.

Oferta, czyli cel prezentacji

Poszukujemy partnerów do budowy prototypu gitary – przeprowadzenia badań nad wykorzystaniem nowoczesnych materiałów OZE, technologii dźwięku i materiałów do budowy gitary. Kolejnym elementem jest stworzenie aps do nauki gry na gitarze poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii i sztucznej inteligencji- współpraca z iPhone/Android.

Poszukujemy partnerów do stworzenia aplikacji edukacyjnej uczącej nauki gry na instrumentach za pomocą podświetlanych znaków i wprowadzonych utworów muzycznych. Możliwość nagrywania i dzielenia się stworzonymi utworami poprzez wifi.

Poszukujemy partnera do współpracy marketingowej – promocja SolarGuitar® – dystrybucja i nawiązywanie kontaktów z instytucjami edukacyjnymi oraz promocja na forach społecznościowych.

Oferujemy udział w zyskach-partnerstwo

Charakter oczekiwanej współpracy


O Prezentującym

Beata Kowal

Beata Kowal

 
 
 
 
 
 
 
 


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
11.10.2018, godz. 9:00-22:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

Life Science Open Space 2018