Horizon 2020

GAEU Consulting oferuje profesjonalne usługi doradcze w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania projektów badawczo-rozwojowych (B+R) i innowacji. Podstawowym celem związanym z naszą działalnością jest rosnąca liczba przedsiębiorstw realizujących innowacyjne projekty w oparciu o środki z programu Horyzont 2020. Nasza misja to świadczenie rzetelnych usług doradczych na najwyższym poziomie, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta oraz potwierdzenie, że środki z H2020 wraz z licznymi benefitami, są możliwe do pozyskania. Nasza grupą docelową jest głównie sektor przedsiębiorstw, które są zainteresowane realizacją projektów B+R, prowadzących do opracowania i wdrożenia innowacyjnych produktów / usług / technologii oraz konsorcja naukowo-biznesowe.

W ramach prezentacji zamierzamy:

  • poddać pod dyskusję wartości dodane jakie niesie za sobą H2020 SME Instrument, gdyż program to nie tylko dofinansowanie,
  • przedstawić i omówić konkretne przykłady potwierdzające założenia prezentacji,
  • przedstawić przykładowe projekty life science z naszej listy referencyjnej, które otrzymały dofinansowanie w ramach programu.

Świadczymy kompleksowe usługi doradcze, obejmujące określenie strategii pozyskania dofinansowania na projekty, opracowanie konkurencyjnych wniosków o dofinansowanie oraz pomoc w rozliczeniu merytorycznym i finansowym realizowanych projektów.

Nasza wiedza i kompetencje są dobrze udokumentowane i potwierdzone referencjami Klientów z najróżniejszych branż. Najlepiej czujemy się w trudnych projektech technologicznych i badawczo-rozwojowych, które wymagają perfekcyjnego zrozumienia i przedstawienia tematu projektu oraz wykazania potencjału komercyjnego proponowanego rozwiązania. Bierzemy aktywny udział w tworzeniu koncepcji projeków, planów projektów oraz planów komercjalizacyjnych. Z naszą pomocą innowacyjne pomysły stają się rzeczywistością.


Poznaj prezentera:

Michał Gadzinowski

Michał Gadzinowski


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
19.10.2016, godz. 9:00-20:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

http://lsos.info/

PODZIEL SIĘ