Zdrowie jest w Tobie

Przemęczenie, stres, skumulowane emocje są ewidentnym hamulcem w naszym rozwoju osobistym. Obecnie nie mamy czasu na aktywności i ruch, które NAJŁATWIEJ dają upust naszym skumulowanym emocjom. Nielubiana praca, męcząca rodzina, nieidealny związek pochłania nas bez reszty, a asertywność odbierana jest jako arogancja.

TAŃCZ Z ŻYCIEM – wyzwanie /projekt online, który KAŻDY zrealizuje w domu w swoim pokoju:

  • RYTM – warto działać w konkretnym rytmie tak, jak warto tańczyć w rytmie. Jasno stawiaj cele sobie i innym, by wiedzieć do czego dążymy.
  • RÓWNOWAGA – czyli złap balans życiowy. Jeśli za dużo pracujesz, ale za mało odpoczywasz, to cierpi na tym Twoje zdrowie. Fizyczne i psychiczne. Po ciężkim dniu zrelaksuj się – włącz w pokoju swoją ulubioną piosenkę i potańcz do niej samemu.
  • RADOŚĆ – najlepsza metoda motywacji. Czerp przyjemność z tego, co robisz.
  • RELACJE – to jakie mamy relacje z innymi wynika wprost z naszych relacji z samym/samą sobą. Popraw relacje ze sobą, zacznij się doceniać i bądź wdzięczny za to, kim jesteś i co masz.
Oferta, czyli cel prezentacji

Taniec jest moim narzędziem pracy i dzięki niemu i pracy grupowej poprawiam komunikację i podnoszę efektywność zespołów. CZTERY wtorki listopada o świcie wysyłam dostęp do bezpłatnego filmu i przez 15 minut tańczymy razem przed ekranem komputera lub smartfona. Po miesiącu pełnego zaangażowania uczestnik odczuje różnicę w postrzeganiu siebie.

Efektem zaangażowania w projekt jest uświadomienie, że regularny ruch do muzyki zdejmuje napięcie mięśniowe szczególnie z pleców i obręczy barkowej, daje możliwość głębszego oddechu i przede wszystkim lepszego samopoczucia i zdrowia.

Jeśli jesteś PRACOWNIKIEM i nie lubisz swojej pracy, to być może nie znasz dobrze siebie, swoich możliwości i mocnych stron. Odkryj je.

Jeśli jesteś PRACODAWCĄ i Twój zespół nie pracuje efektywnie, przestał się komunikować, albo nie umie sprawnie zaadaptować się do nowych zadań to Ja Ci pomogę.


O Prezentującym

PRIMA DANCE – od 16 lat podnosimy poczucie własnej wartości uczestników szkoleń i kursów. Dzięki temu łatwiej osiągają oni założone cele.

Tomasz Rachwalski

Tomasz Rachwalski

 

Tomasz Rachwalski – moje 21-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi i ponad 9000 przepracowanych godzin daje mi jasny ogląd na to, co daje nam harmonię i zdrowie.

 
 


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
11.10.2018, godz. 9:00-22:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

Life Science Open Space 2018