Spotkania, inspiracje, networking: Meet Biotech - Boost Biotech

Meet Biotech – Boost Biotech to cykliczne, nieformalne, spotkania, na których możliwe jest poznanie praktycznych aspektów biotechnologii. Spotkania otwarte są dla wszystkich zainteresowanych szeroko pojętym bio-techem i umożliwiają wymianę pomysłów, kontaktów, a także zdobywanie partnerów i inspiracji do dalszego rozwoju w biotechnologii.

Formuła zakłada prelekcję i networking. Do tej pory naszymi gośćmi były osoby związane z takimi aspektami bio-techu jak inżynieria środowiska, biotechnologia medyczna, nanotechnologia, biotechnologia przemysłowa, etc. Goście przyjeżdżają na spotkania z okolicy lub uczestniczą w nich przez Skype, co pozwala nam zapraszać m.in. osoby z USA, UK, Filipin, Brazylii, Norwegii, Francji.

Prelegenci reprezentują środowisko naukowe, przemysłowe lub biznes, pokazując różne możliwe ścieżki rozwoju i omawiając zróżnicowane projekty – od naukowych, przez projekty przemysłowe realizowane w korporacjach do ciekawie rokujących startupów. Mieszając tematy i środowiska mamy nadzieję zainicjować dyskusję i współpracę zarówno wśród prelegentów jak i pozostałych uczestników spotkania.

Spotkania Meet Biotech Boost Biotech są już realizowane w Łodzi, Warszawie i Lublinie. Obecnie celem projektu jest jego zaszczepienie w kolejnych miastach, w których sektor biotechnologii stanowi ważny element lokalnej gospodarki. Aby było to osiągnąć szukamy lokalnych partnerów, którzy dołączą do projektu i zaangażują się w jego rozwój w danym mieście. Dołączenie do nas to nawiązanie nowych kontaktów, bieżące śledzenie zmian w polskich biotechnologii oraz rozwój osobisty.

Zawsze szukamy też osób, które podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w biotechnologii w trakcie kolejnych spotkań Meet Biotech Boost Biotech. Włączenie się w spotkania umożliwia propagowanie własnych idei, dzielenie się opiniami, nawiązywanie nowych kontaktów, a także promocję swojego projektu lub firmy, wśród osób z branży.

Poznaj prezenterkę:

Anna Jeszka, Prezes Stowarzyszenie Boost Biotech Polska,

E: anna.jeszka <at> boostbiotech.pl


 

PODZIEL SIĘ