EUROBIOTECH 2019

Na przestrzeni lat Kongres EUROBIOTECH stał się nieodłącznym elementem krakowskiego kalendarza wydarzeń naukowych. Pierwsza edycja Kongresu odbyła się w 2007 roku i dotyczyła tematów z zakresu zielonej biotechnologii. Po osiągniętym sukcesie postanowiono kontynuować organizacje wydarzenia.

W kolejnych latach naukowcy spotykali się w Krakowie aby w międzynarodowym gronie debatować na szeroko pojęte tematy z dziedziny nauk biotechnologicznych. W 2017 roku program naukowy wydarzenia obejmował aż 22 sesje naukowe. 450 uczestników z całego świata spędziło 4 dni w EXPO Kraków gdzie mieli możliwość wysłuchania wystąpień prelegentów światowej klasy. Biorąc pod uwagę opinie uczestników poprzedniej edycji wybrano tematy przewodnie Kongresu na 2019 rok. Nadchodząca edycja dotyczyć będzie zielonej i czerwonej części nauk biotechnologicznych. Spersonalizowana medycyna oraz agrobiotechnologia będą wiodącymi tematami 7 edycji Central European Congress of Life Sciences, który odbędzię się w dn. 23-25 września 2019 roku w EXPO Kraków.

Oferta, czyli cel prezentacji

Aktualnie trwają przygotowania do stworzenia Strefy Transferu Technologii, która funkcjonować będzie w ramach nadchodzącej edycji Kongresu. Dzięki współpracy z Małopolskim Centrum Transferu Technologii planowane jest stworzenie strefy, w której naukowcy będą mieli możliwość nawiązania rozmowy i współpracy z zainteresowanymi ich projektami Centrami Technologii. Projekt strefy skierowany jest głównie do firm i przedsiębiorców z branż: farmaceutycznej, medycznej, kosmetycznej, rolniczej, spożywczej, biotechnologicznej, ekologicznej i bioenergetycznej.


O Prezentującym

Agnieszka Ziemiańska

Agnieszka Ziemiańska

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Dwadzieścia lat tradycji, magia Krakowa, bogate doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm, najnowocześniejszy i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy EXPO Kraków – to dzięki tym argumentom Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów. Firma od kilkunastu lat organizuje najważniejsze, branżowe imprezy. W 2015 r. kalendarz wydarzeń Targów w Krakowie dodatkowo poszerzył się o nowe imprezy w wyniku wykupienia spółki EasyFairs Poland. Targi w Krakowie są właścicielem i wyłącznym operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Jakie możliwości daje nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt targowo-kongresowy? Od lat stolica Małopolski jest jednym z najważniejszych celów turystyki biznesowej w naszym kraju. Jednak dopiero teraz miasto może w pełni wykorzystać swój potencjał. EXPO Kraków jest największym w Polsce Południowej obiektem zaprojektowanym z myślą o organizacji targów, wydarzeń branżowych, kongresów oraz różnego rodzaju imprez.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
11.10.2018, godz. 9:00-22:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

Life Science Open Space 2018