Spesjalista ds badań i rozwoju produktów

Nasz partner Olimp Laboratories sp. z o.o. informuje o wolnym wakacie w Olimp Labs w Dziale Badań i Rozwoju SPORT.

Olimp Labs poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. badań i rozwoju produktów z zakresu SPORT

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i wdrożenie rynkowe produktów marki Olimp Sport Nutrition w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Olimp Laboratories Sp. z o.o.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Projektowanie składu nowych produktów z kategorii suplementów diety, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego i żywności funkcjonalnej,
  • Tworzenie i koordynowanie działania zespołów interdyscyplinarnych pracujących nad wdrażaniem do produkcji nowych produktów z w/w kategorii,
  • Opracowywanie i weryfikacja merytoryczna opisów działania produktowych, materiałów szkoleniowych i marketingowych (aktywna współpraca z Działem Marketingu),
  • Analiza i tworzenie baz danych naukowych nt. substancji czynnych obecnych w wymienionych kategoriach produktów,
  • Pisanie artykułów na zleconą tematykę m. in. do czasopism branżowych i portali internetowych,
  • Prowadzenie szkoleń, prezentacji oraz doradztwa suplementacyjnego, dietetycznego i treningowego,
  • Stały monitoring rynku dotyczący rozwoju nowych produktów,
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie pytań konsumenckich dotyczących produktów.

Idealnym Kandydatem będzie początkujący i aktywny naukowiec z zakresu Life Science ze zdolnościami menedżerskimi.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie działania i stosowania produktów wcześniej wymienionych kategorii w optymalizacji treningu sportowego, żywienia człowieka,
  • Wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku z dziedziny Life Science, w tym najbardziej pożądane: Biotechnologia, Farmacja, Medycyna, Biologia, Dietetyka, Żywienie Człowieka, Wychowanie Fizyczne, Chemia,
  • Bardzo dobra znajomość rynku suplementów diety,
  • Znajomość procesów fizjologicznych i szlaków biochemicznych,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość prawa żywnościowego w tym prowadzenia procesów technologicznych z zakresu technologii żywności,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innych j. obcych),
  • Kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie w dążeniu do celu, wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę, w młodym i dynamicznym zespole, w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Możliwość samodzielnego zarządzania kadrą osobowa zespołów interdyscyplinarnych, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a także budowania pozycji lidera w zakresie rozwoju naukowego,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • System szkoleń.

CV wraz z LM prosimy kierować na adres:
i.piekarska@olimp-labs.com
http://olimp-supplements.com; http://www.olimp-labs.com.

PODZIEL SIĘ