[dropcaps round=”no”][/dropcaps]Udział w imprezie LSOS 2015 wymaga zarejestrowania w sytemie konferencyjnym. Rejestracja jest możliwa do 7 października do godz. 18.00.  Do tego czasu obowiązują róenież wszystkie rabaty. Zapraszamy równiez w dniu imprezy – bilety będzie można nabyć za gotówkę w recepcji konferencji. 

Koszt udziału w imprezie LSOS 2015 wynosi 200 zł (lub 50€) brutto. Faktura wystawiana jest w oparciu o zgłoszenie – zapłata musi nastąpić zgodnie z terminem na fakturze przed rozpoczęciem imprezy. Uczestnicy otrzymują indywidualne identyfikatory.

Zwolnienie z opłaty przysługuje:

  1. autorom zakwalifikowanych prezentacji (liczba miejsc jest limitowana do 20)
  2. osobom reprezentującym Złotych, Srebrnych i Zwyczajnych Partnerów Klastra (zgodnie z ustalonymi zasadami*)
  3. Partnerom i Sponsorom imprezy (zgodnie z ustalonymi zasadami)
  4. gościom specjalnym z indywidualnym zaproszeniem.

Rejestracja na imprezę LSOS 2015 następuje poprzez system Coffee- link do rejetracji w języku polskim. Jeżeli chcesz zgłosić swój udział w roli Prezentera – przeczytaj, jak zgłosić prezentację. Jeżeli chcesz zostać Sponsorem lub Wystawcą – przeczytaj, jak zostać Partnerem imprezy.

* Złoty Partner – 3 bezpłatne zaproszenia / Srebrny Partner – 2 bezpłatne zaproszenia / Zwyczajny Partner – 1 bezpłatne zaproszenie / Partnerzy wg starej umowy – 50% rabatu

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze kodu rabatowego – zgłoś się po niego do biura Klastra

[alert type=”e.g. warning, danger, success, info”][/alert]