Strona główna Konferencja LSOS 2019 PROGRAM RAMOWY Uroda i styl życia

Uroda i styl życia

Według niektórych znawców, słowo kosmetologia pochodzi z greckiego słowa kosmos, które oznacza porządek, ład, ozdobę

Niewiele jest osób na całym świecie (nie licząc bardzo małych dzieci), które nie starają się zwiększyć atrakcyjności swojego ciała, właśnie poprzez zrobienie porządku, zwiększenie ładu czy przyozdobienie.  Stosujemy różne sposoby, od tradycyjnych, odziedziczonych od starożytnych, po ultranowoczesne, angażujące technologie laserowe czy nanotechnologie. Za każdym razem cel jest – można powiedzieć – piękny.

Dla takiego celu warto poświęcić karierę, pieniądze i talent, a ponieważ literalnie każdy człowiek jest potencjalnie zainteresowany, liczba możliwości i pole do działania dla ludzi z inwencją są wprost niewyczerpane – od profilaktyki, poprzez upiększanie i poprawianie po leczenie i interwencje chirurgiczne.

Sesja Uroda i styl życia poświęcona jest innowacjom, które dotyczą ciała, choć nie ograniczają się do jego zewnętrznej warstwy. Pole do współpracy otwarte jest na poziomie urządzeń technicznych, czy substancji chemicznych i biologicznych, ale również w obszarze stylu życia czy filozofii.

Czy prym wiodą nowe technologie, czy może wciąż lepsze są metody tradycyjne? Jak radzić sobie z upływem czasu i jak zwiększyć skuteczność stosowanych preparatów? Jak zwiększyć skuteczność kosmetyków?

Pomysły na zachowanie pięknego ciała są na wagę złota – na sesji Uroda i styl życia chcemy, aby te pomysły znalazły swoją drogę do wszystkich zainteresowanych.

Zgłoś swoją ofertę współpracy

Nie masz oferty? Zarejestruj się jako uczestnik

PROGRAM RAMOWY – POZNAJ INNE SESJE