8:30 – 9:00 REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

9:00 – 9:50 OTWARCIE LSOS + KEYNOTE

9:00 – Introduction
Kazimierz Murzyn, Klaster LifeScience Kraków

9:10 – Welcome addresses
Jerzy Muzyk, Vice-President of Krakow City;
Wolfgang Burtscher, Deputy Director-General, Directorate-General for Research and Innovation (RTD);
General Consul dr. Michael Groß – Consulate General of the Federal Republic of Germany in Krakow;
Wojciech Kamieniecki, Director of NCBR

9:30 – LSOS19 KEYNOTE
Peter Sloot, Professor of computational science and Complex System Simulation, UvA (The Netherlands), ITMO (Russia) and NTU (Singapore)

9:00 – 18:00 PARTNERING & WYSTAWA

Spotkania 1:1 umówione poprzez system informatyczny Hello Partneringcałodzienna prezentacja produktów i usług dostępna na stoiskach firmowych i projektowych.

LSOS to wyjątkowa konferencja, której program kompletowany jest do ostatnich dni przed wydarzeniem. W każdej sesji tematycznej znajdują się prezentacje, które dotyczą możliwości podjęcia współpracy w projektach, przedsięwzięciach i innych interdyscyplinarnych działaniach dotyczących danego obszaru. Każdy abstrakt jest zweryfikowany pod kątem zgodności z ideą i celem wydarzenia.

10:00 – 10:30 KONFERENCJA PRASOWA Sano

10:00 – 13:00 WSPÓŁPRACA – sesje przedpołudniowe. ZOBACZ: PROGRAM RAMOWY lub PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

13:00 – 14:00 NETWORKING / Lunch

14:00 – 17:20 WSPÓŁPRACA – sesje popołudniowe. ZOBACZ: PROGRAM RAMOWY lub PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

17:20- 18:00 NETWORKING / Kawa i przekąski

18:00 – 23:00 INSPIRACJE

  • podsumowanie sesji Współpraca, w tym rozdanie nagród w kategoriach: Najciekawsza oferta współpracy (Open Innovation), Najlepsza prezentacja, Najlepszy StartUp
  • spotkanie z Inspiratorami – osobami, które ze sceny opowiedzą jak robią niezwykłe rzeczy i jaka jest Ich definicja sukcesu. Nasi goście to: Peter Littlewood – Ryvu Therapeutics; Julia Radwan-Pragłowska – PhD Student, Politechnika Krakowska; Marcin Sieprawski – Bravo Tango
  • taniec i muzyka jako terapia – w tym roku Tango Argentyńskie, czyli szczypta Buenos Aires w Krakowie! Pokazy Mistrzów, muzyka na żywo oraz lekcja tanga dla wszystkich chętnych!
    MUZYKA: Trio Rápido: Piotr Kopietz – bandoneon; Marek Polański – skrzypce; Michał Białko – fortepian; TANIEC: Ania i Marcin SieprawscyBravo Tango
  • afterparty – czyli spotkanie przy muzyce i tańcu, z przekąskami i degustacją win – coś dla ciała i dla ducha; okazja, by w nieformalnej atmosferze poznać się lepiej!

PROGRAM RAMOWY – SESJE TEMATYCZNE #LSOS19

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY – WSZYSTKIE PREZENTACJE #LSOS19

ZAREJESTRUJ SIĘ

REGISTER [ENG]