Specjalista ds badań i rozwoju produktów

Ardigen oferuje szeroki wachlarz możliwości: kreatywne środowisko, innowacyjne projekty oraz pracę w interdyscyplinarnych zespołach. Nasze projekty obejmują obszary bioinformatyki, AI, immuno-onkologii i mikrobiomu. Ardigen stale poszerza kompetencje swego zespołu poprzez uczestnictwo w prestiżowych konferencjach związanych z medycyną precyzyjną i bioinformatyką. Dla nas ważne jest zaufanie i pewność, że możemy polegać na doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska: Bioinformatician, Computer Vision Specialist, R/Shiny Developer, Front-end Developer, Life Science Business Development Manager. W zależności od stanowiska wymagana jest znajomość m.in. Python, R, NGS, uczenia maszynowego, przetwarzania obrazów. Członkom naszego zespołu oferujemy udział w innowacyjnych projektach oraz możliwość współtworzenia przełomowych rozwiązań w walce z rakiem. Ponadto rozwój umiejętności w zespole ekspertów i ludzi z pasją, udział w krajowych i zagranicznych konferencjach, szkoleniach a także szeroki wachlarz benefitów.

Prezenter:
Barbara Wyroba
Ardigen

Barbara Wyroba ukończyła studia magisterskie i doktoranckie na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w specjalności biologia molekularna. W latach 2016-2017 była stypendystką rządowego programu mobilności naukowców ETIUDA, w ramach którego prowadziła badania w Nowej Zelandii na Uniwersytecie w Auckland. Odbyła także staże naukowe w czołowych ośrodkach naukowych Szwecji, Hiszpanii i Anglii. Po zakończeniu doktoratu rozpoczęła pracę jako Marketing i Brand Manager w polskiej firmie kosmetycznej, a obecnie pełni funkcję Marketing Managera w bioinformatycznej firmie Ardigen.

PODZIEL SIĘ