14.10.2015 KRAKOW UL. BOBRZYNSKIEGO 14, SELVITA NZ FOT. ANDRZEJ BANAS / GAZETA KRAKOWSKA *** Local Caption *** ` ` ` ` `

Kim jesteśmy

Selvita jest jedną z największych w Europie usługowych firm biotechnologicznych. Spółka zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Główna siedziba Spółki oraz laboratoria znajdują się w Krakowie, drugi oddział badawczy zlokalizowany jest w Poznaniu. Ponadto Selvita posiada biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie: w Bostonie, w pobliżu San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Spółka powstała w 2007 roku i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Nasi pracownicy

Selvita obecnie zatrudnia prawie 450 osób, z których 30% posiada stopień naukowy doktora.

Każdego dnia rozwijamy projekty w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, badań i rozwoju. Współpracujemy z wiodącymi firmami z branży farmaceutycznej, biotechnologicznej i chemicznej z całego świata.
Pracując w Selvicie dołączasz do grona doświadczonych specjalistów, którzy dzielą pasję do rozwiązywania złożonych problemów naukowych, aby wspierać naszych parterów w ich projektach.

Nie jesteśmy tylko firmą, ale zespołem, w którym każdy ma rolę do odegrania. Wspólnie pracujemy nad poprawą jakości życia ludzkiego.
Nasze międzynarodowe środowisko z najwyższymi standardami współpracy zapewnia mnóstwo okazji do wymiany wiedzy i naukowych doświadczeń.

fot. Andrzej Banas www.andrzejbanas.pl

Rozwój zawodowy w Selvicie

Selvita jest dobrym miejscem dla osób, które chcą mieć wpływ na biznesową rzeczywistość. Wierzymy, że naszym kluczem do sukcesu są ludzie, dlatego cały czas dążymy do tego, aby pracowało nam się lepiej, tworząc miejsce pracy, w którym potrzeby i ambicje naszych pracowników mogą być spełnione.
Współpraca z nami otwiera nowe możliwości!

Główne obszary pracy naszych Naukowców to:

• Chemia medyczna
• Chemia organiczna
• Chemia analityczna
• Biologia komórkowa i molekularna
• Biochemia i krystalografia
• ADME/ PK
• Farmakologia in vitro/ in vivo
• Rozwój assayów i screening
• CADD/Sztuczna inteligencja

Prezenter:
Katarzyna Rudolf – Szreder
Selvita

PODZIEL SIĘ