Zielone koktajle

Fitostrefa – Zielone koktajle jest firmą, która została założona aby promować zdrowie wśród mieszkańców Krakowa, a głównie pracowników firm. Ten cel realizujemy poprzez przygotowywanie zielonych i owocowych koktajli, na bazie warzyw pozyskiwanych od ekologicznych rolników. Idziemy krok do przodu, gdyż w obecnych czasach mieszkając na terenie Krakowa niezbędne są skoncentrowane dawki świeżych warzyw i owoców, które odnawiają nasze komórki na co dzień i pozwalają zwalczać niekorzystny wpływ smogu na organizm.

Naszą grupą docelową są firmy zlokalizowane na terenie Krakowa, które chciałyby zapewnić swoim pracownikom dużą dawkę energii oraz zdrowia poprzez dostarczane cyklicznie zdrowe koktajle owocowo-warzywne. Współpraca z nami pozwoli na zmniejszenia chorób i poczucia zmęczenia wśród pracowników, ponadto pracodawca w ten sposób buduje zdrowe środowisko pracy i uzyskuje dodatkowy atut wizerunkowy, aby pozyskać i utrzymać najlepszych pracowników. To wszystko przekłada się w całości na większą efektywność zespołu. Właściwe i zdrowe odżywianie może zwiększyć wydajność pracowników o 20%.

Poszukujemy firm, które chciałyby zaproponować swoim pracownikom dostawy świeżych koktajli cyklicznie lub w ramach pojedynczych eventów lub zorganizować warsztaty z przygotowywania zielonych koktajli.


Poznaj prezentera:

Małgorzata Szaleniec

Właścicielka marki Fitostrefa, przez wiele lat była związana z funduszami europejskimi. W 2015 roku postanowiła na swoją pasję, którą było zdrowe odżywianie. Z chęci prowadzenia zdrowego trybu życia w zgodzie z naturą i zarażania tym najbliższych narodził się pomysł na firmę oferującą Zielone Koktajle, przygotowywane na bazie warzyw i owoców od lokalnych rolników.
Początkowo obecna była jako wystawca na Najedzeni Fest w Forum Przestrzenie czy Art & Food Bazar. Potwierdziło się, że istnieje duże zapotrzebowanie na zdrowy tryb życia. Z czasem pomysł na biznes ewoluował.
Obecnie Fitostrefa Zielone Koktajle to catering i dostawy dla firm i instytucji oraz warsztaty z degustacją.
Prywatnie? Pasjonatka zdrowego stylu życia, wycieczek górskich oraz matka trójki dzieci.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
19.10.2016, godz. 9:00-20:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

http://lsos.info/

PODZIEL SIĘ