Wykorzystanie telemedycyny

MedApp rewolucjonizuje kardiologię

Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy smartfon wysyła do nas wiadomość, żeby natychmiast udać się do szpitala, ponieważ grozi nam zawał serca, albo kardiochirurga, który przed skomplikowaną operacją zakłada gogle HoloLens, aby dogłębnie poznać strukturę organów pacjenta. Podczas zabiegu te same okulary holograficzne pozwolą mu z kolei na szybsze i sprawniejsze działanie. System równolegle drukuje na drukarce 3D modele narządów, tak by zwiększyć szanse na skuteczną operację, poprzez lepsze zrozumienie konkretnego przypadku. Melodia przyszłości? Bynajmniej. Dzięki krakowskiej firmie MedApp i analitycznemu systemowi telemedycznemu CarnaLifeTM jej autorstwa, jest to możliwe już teraz!

Zakres terytorialny projektu to cały świat. Początkowo pierwsze instalacje odbędą się w Polsce. Kolejne to kraje:

  1. GCC – Gulf Cooperation Council
  2. Azerbejdżan, Kazachstan
  3. USA
  4. Europa

Celem głównym projektu jest skrócenie dystansu pomiędzy lekarzem i jego pacjentami, oraz poprawa prezentacji i analizy otrzymywanych wyników badań lekarskich przez lekarzy.


Poznaj prezentera:

Mateusz Kierepka

Mateusz Kierepka

Prezes Zarządu MedApp
Współzałożyciel MedApp oraz pomysłodawca pionierskich technologii i rozwiązań będących motorem rozwoju Spółki. Ekspert w obszarze telemedycyny z 20-letnim międzynarodowym doświadczeniem w branży IT. Pracował przy wdrażaniu projektów biomedycznych.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
19.10.2016, godz. 9:00-20:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

http://lsos.info/

PODZIEL SIĘ