Zanieczyszczenia środowiska

Konsumenci coraz częściej wyrażają obawy o wpływ zanieczyszczenia środowiska naturalnego na zdrowie i urodę, i coraz częściej zainteresowani są rozwiązaniami i kosmetykami, które chronią oraz niwelują negatywny wpływ zanieczyszczeń środowiska na urodę.

Prezentacja firmy Mintel przedstawi najnowsze obserwacje w tym obszarze i określi potencjalne możliwości działań innowacyjnych wpisujących się w ten trend. Skupimy się między innymi na nowych surowcach i technologiach w branży kosmetycznej.

Po prezentacji zachęcamy do zapoznania się z wieloma innowacyjnymi produktami z całego świata przy stoisku Mintel. Zapraszamy do zapoznania się z rozwiązaniami badawczymi Mintel, które pomogą Państwu w rozwoju biznesu.

Celem prezentacji jest pokazanie jak badania rynkowe mogą pomóc w procesach innowacyjnych i działaniach marketingowych.

Chcemy pomóc wszystkim zainteresowanym tą tematyką lepiej zrozumieć nadchodzące trendy i określić szanse i perspektywy rozwoju dla branży kosmetycznej.

Zachęcamy do udziału w prezentacji i odwiedzenia stoiska Mintel, aby poznać najnowsze trendy, insight’y rynkowe i konsumenckie oraz kosmetyki chroniące przed zanieczyszczeniami środowiska lub niwelujące ich efekt na zdrowie i skórę.

Na wszystkie pytania dotyczące innowacji, badań rynku i konsumentów chętnie odpowiedzą konsultanci Mintel. Zapraszamy do kontaktu przez kamilk@mintel.com.


Poznaj prezentera:

Kamil Kędzierski

Kamil Kędzierski

Business Development Director CEE – dołączył do firmy Mintel w 2012 roku. Jest odpowiedzialny za rozwój biznesu i współpracę z kluczowymi klientami w regionie. Jego głównym obszarem zainteresowań są trendy na rynku FMCG.
W trakcie swojego dziesięcioletniego doświadczenia w branży badawczej (Mintel i Business Monitor International) współpracował z liderami rynku żywności i napojów, kosmetyków oraz chemii gospodarczej, a także sieciami handlowymi, dostarczając danych i insight’ów kluczowych dla rozwoju danego modelu biznesowego.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
19.10.2016, godz. 9:00-20:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

http://lsos.info/

PODZIEL SIĘ