Indywidualne implanty 3D

Problemy pacjentów zmagających się z chorobami/urazami występującymi w obrębie twarzy to nie tylko problemy związane z zaburzeniami funkcjonalnymi. To także problemy wiążące się często z doświadczaniem społecznej izolacji, załamaniem związku, problemami społeczno-ekonomicznymi oraz depresją.

W czasie wystąpienia zaprezentowany zostanie przypadek kliniczny związany z zastosowaniem indywidualnego implantu kostnego w celu przywrócenia naturalnego wyglądu pacjentowi z urazem twarzoczaszki.

Oferujemy spersonalizowane wyroby medyczne takie jak: indywidualne implanty, szablony chirurgiczne oraz modele anatomiczne.

Indywidualne rozwiązania chirurgiczne to większe bezpieczeństwo wykonywanych operacji. Wysoka precyzja, krótszy czas trwania operacji oraz możliwość odtworzenia estetyki ciała pacjenta pozwalają na szybszy i pełny powrót do zdrowia.

Poszukujemy do współpracy dystrybutorów oraz klientów z branży medycznej.


Poznaj prezentera:

Paweł Skadłubowicz

Paweł Skadłubowicz

Specjalista z dziedziny przetwarzania i modelowania danych medycznych. Posiada 12 letnie doświadczenie w realizacji projektów naukowych, był współwykonawcą międzynarodowych projektów naukowo-badawczych realizowanych we współpracy z wiodącymi szwajcarskimi klinicznymi ośrodkami ortopedycznymi. Obszar zainteresowań naukowych obejmuje: modelowanie i wizualizacje 3D danych medycznych oraz wirtualne planowanie operacji.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
19.10.2016, godz. 9:00-20:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

http://lsos.info/

PODZIEL SIĘ