Dentysta czy detektyw

Głównym celem projektu jest przedstawienie szerszej publiczności możliwości diagnostyki oraz leczenia schorzeń rzadko kojarzonych z wizytą u stomatologa. Patologie stawu skroniowo-żuchwowego, bóle głowy, bruksizm, nawracające urazy sportowe, bezdech senny, a nawet depresja czy obniżone poczucie własnej wartości… Holistyczne podejście do pacjenta, nowoczesne techniki diagnostyczne i innowacyjne metody leczenia stomatologicznego pozwalają na ocenę ryzyka lub rozpoznanie m.in. powyższych schorzeń oraz zastosowanie właściwej terapii.

Projekt obejmuje zarówno Kraków jak i całą południową Polskę. Możliwa jest także współpraca zagraniczna. Projekt ma charakter stały.

Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm zajmujących się szeroko pojętą profilaktyką i promocją zdrowia. Poszukujemy partnerów do współpracy, a także stażystów chętnych do podniesienia swoich kwalifikacji. Naszym celem jest podniesienie poziomu świadomości pacjentów odnośnie wpływu stanu zdrowia jamy ustnej na cały organizm. Oferujemy możliwość bezpośredniego zapoznania się z nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi. Przedstawiamy innowacyjny system leczenia ortodontycznego – Invisalign. Proponujemy konsultacje ukierunkowane na problem oraz rozwiązania dostosowane do oczekiwań i dotychczasowego doświadczenia.


Poznaj prezentera:

Anna Woźniacka

Anna Woźniacka

Konsultant ds. Medycznych, Project Manager w Klinice Stomatologicznej 3G Dentist.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, ostatni rok studiów spędziła w Niemczech na monachijskim Ludwig-Maximilians-Universitaet. Specjalistka medycyny rodzinnej oraz balneologii i medycyny fizykalnej. Jako lekarz rodzinny sprawuje holistyczną opiekę zarówno nad dorosłymi pacjentami jak i dziećmi. Od 2016 roku wspiera Klinikę 3G Dentist od strony merytorycznej, angażuje się także w tworzenie wizerunku gabinetu oraz współpracę z zagranicznymi ośrodkami. Ma duże doświadczenie w kontaktach z cudzoziemcami, jest aktywnym członkiem Vasco da Gama Movement i innych światowych organizacji lekarzy rodzinnych.
Uwielbia podróżować i poznawać nowych ludzi, chętnie gotuje oraz organizuje przyjęcia, kocha zwierzęta i długie spacery.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
19.10.2016, godz. 9:00-20:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

http://lsos.info/

PODZIEL SIĘ