Synthos Generacja

Synthos Generacja – program kierowany do doktorantów oraz studentów ostatnich lat kierunków chemicznych, na potrzeby Pionu Badań i Rozwoju. Program prowadzony przez Synthos SA, firmę z branża chemicznej z lokalizacją w Oświęcimiu i Krakowie.

W ramach programu oferujemy realizację samodzielnych projektów badawczych na rzecz międzynarodowej korporacji. Szukamy osób otwartych, chętnych do podejmowania nowych wyzwań i poszukujących innowacyjnych rozwiązań. Udział w programie umożliwia otrzymywanie miesięcznego stypendium.


Poznaj prezentera:

Joanna Klęczar

Joanna Klęczar

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w obszarze rekrutacji, rozwoju pracowników, zarządzania kompetencjami oraz employer brandingu.
Swoje działania koncentruje przede wszystkim na kontaktach i współpracy ze szkołami branżowymi, technicznymi oraz uczelniami wyższymi poprzez programy Synthos Generacja i Create your Career.

 


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
19.10.2016, godz. 9:00-20:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

http://lsos.info/

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Widzę, że Synthos stawia na młodych zdolnych i wyszukuje perełki dla swojej kadry naukowej. Fajnie, że ktoś tak bardzo stawia na rozwój i innowację wśród młodych. Potrzebujemy gospodarki innowacyjnej i Synthos jest dobrym przykładem jak to robić.

Comments are closed.