Praca w młodym dynamicznym startupie

Firma Real Research Sp. z o.o. jest młodą firmą biotechnologiczną zajmującą się tworzeniem rozwiązań do hodowli komórkowych 3D oraz rozwijaniem innych technologii związanych z hodowlami komórkowymi. Naszym pierwszym produktem jest hydrożel do hodowli komórkowych w warunkach trójwymiarowych. Misją firmy jest zmiana sposobu prowadzenia badań w LifeScience w szczególności upowszechnienie hodowli 3D. W najbliższym czasie firma będzie rozpoczynała kolejny duży projekt mający na celu automatyzację długoterminowych hodowli 3D do badań farmakokinetyki oraz testowania nowych metod chemioterapii.

Zainteresowanym oferujemy wstępny trzymiesięczny staż, a później stałe zatrudnienie.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres realresearch@realresearch.life. Staramy się odpowiadać na wszystkie maile dlatego jeśli nie otrzymałeś od nas żadnej odpowiedzi napisz ponownie na adres: lifegel.startup@gmail.com.

Oferta, czyli cel prezentacji

Od kandydatów oczekujemy chęci uczenia się i entuzjazmu do pracy. Tworzymy małą grupę, dlatego też bardzo ważne jest zgranie zespołu, dobra komunikacja i wyznawanie podobny wartości. Pracując w zespole wyznaczamy sobie krótko i dalekosiężne cele, planujemy ich realizację i rozdzielamy projekty. Staramy się aby zadania jak najbardziej pasowały do umiejętności danej osoby, oczekujemy jednak również otwartości na zupełnie nowe, nieszablonowe tematy. Czasem trzeba się nauczyć nowej techniki badawczej, a czasem trzeba ją stworzyć. Poszukujemy pasjonatów biotechnologii z szerokim spektrum zainteresowań. Praca w Real Research to ciągłe wyzwania oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji. Spółka jest na wstępnym etapie rozwoju dzięki czemu istnieje wiele możliwych dróg kariery. W zależności od realizowanych projektów praca składa się w około 25% z pracy laboratoryjnej, pozostałe zadania to praca przy pisaniu grantów, robieniu raportów czy poszukiwaniu nowych informacji biznesowych oraz klientów. Ponadto firma jest zlokalizowana w budynkach JCI z dostępem do siłowni i sauny.

W skrócie szukamy MacGyver’a biotechnologicznego 🙂

Formuła zatrudnienia


O Prezentującym

Marcin Krzykawski

Marcin Krzykawski

Magister biotechnologii ukończonej na Uniwersytecie Jagiellońskim, realizował doktorant w Katedrze Immunologii CM UJ, prezes zarządu Real Research Sp. z o.o. Pracował jako PI (Principal Investigator) w projekcie badawczym dotyczącym receptora TRPV1. Latem 2009 r. otrzymał stypendium CNIO (hiszpański Narodowy Instytut Badań nad Rakiem) i spędził 2 miesiące pracując nad resweratrolem przy użyciu hybrydy PET/CT. Na realizację pracy doktorskiej jako PI otrzymał grant Ventures przyznawany przez FNP (Fundacja Polskiej Nauki) oraz nagrodę w konkursie Inter (FNP). Uczestniczył w szkoleniach takich jak: Ignite Cambridge University Business Training – szkolenie biznesowe organizowane przez Judge Business School na Uniwersytecie w Cambridge), Kaufmann FastTrack (szkolenie biznesowe realizowane przez Fundacje Kauffmana), Team management (szkolenie prowadzone przez Susanne Marx z zarządzania grupą badawczą), Presenting Science (szkolenie prowadzone przez Claire Ainsworth i Helen Goulding z zakresu prezentacji wyników badań naukowych dla różnych grup odbiorców) i inne. Marcin pracował również nad bioskładnikami 3D koncentrującymi się na biomateriałach do bioprintingu 3D. Ten projekt zaowocował rozwojem projektu LifeGel. Od momentu założenia Spółki Real Research – Prezes Zarządu i Kierownik projektów. Nadzorował i realizował udział Spółki w programie SkaleUp PARP – w ramach Akceleratora Idea Global. Obecnie realizacja projektu w Programie BRIdge Alfa NCBR – Projekt LifeGel, z funduszem inwestycyjnym Augere Health Food Fund.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
11.10.2018, godz. 9:00-22:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

Life Science Open Space 2018

PODZIEL SIĘ