PerkinElmer

PerkinElmer jest światowym liderem, którego celem jest stworzenie zdrowszego świata poprzez innowacyjność. Nasz oddany zespół 9 000 pracowników na całym świecie to pasjonaci, którzy poprzez swoje niezrównane doświadczenie udzielają klientom pomocy w rozwiązywaniu kluczowych problemów, szczególnie w obszarze diagnostyki, zagadnień badawczych czy analitycznych. Nasze innowacyjne metody detekcji, obrazowania, a także oprogramowanie i usługi, połączone z głębokim doświadczeniem i wiedzą rynkową, pomagają klientom uzyskać wcześniejsze i dokładniejsze informacje, które wpływają na poprawę życia i otaczającego nas świata. Technologie i wiedza PerkinElmer odgrywały ważną rolę w opracowaniu 22 nowych leków terapeutycznych.

Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej: www.perkinelmer.com.

PerkinElmer nieustannie poszukuje utalentowanych pracowników, którzy pomogą nam spełniać naszą misję, którym zależy na ulepszaniu naszego otoczenia poprzez innowacje. Jako stale rosnąca globalna korporacja, z placówkami na całym świecie, mamy duże zapotrzebowanie na nowych pracowników. Aktualnie mamy wolnych około 200 miejsc pracy, na różnym wymaganym poziomie wykształcenia, wiedzy i doświadczenia, z czego osiem w Krakowie – w naszym Centrum Usług Wspólnych. Zapewniamy bogaty pakiet benefitów pracowniczych typowych dla korporacji. Umożliwiamy rozwój i zdobywanie nowych umiejętności każdemu pracownikowi.


Poznaj prezentera:

Andrzej Kasprzak

Andrzej Kasprzak

Absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej, kierunku Biotechnologia Molekularna pod kierownictwem prof. Józefa Kura. Studia doktoranckie na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doktorat obroniony z wyróżnieniem w Instytucie Genetyki Roślin w Poznaniu, pod opieką prof. Bogdana Wolko. Po zakończeniu kariery naukowej zatrudniony w Sigma-Aldrich, następnie w PerkinElmer, gdzie pracuje nadal. Aktualnie na stanowisku Business Manager Discovery and Analytical Solutions Poland. Największa pasja – nowe technologie. Poza pracą – uwielbia spędzać czas z rodziną.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
19.10.2016, godz. 9:00-20:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

http://lsos.info/

PODZIEL SIĘ