Kariera w Selvita

Selvita jest polską firmą biotechnologiczną działającą w obszarze odkrywania i rozwoju leków stosowanych przede wszystkim w obszarze onkologicznym. Zajmuje się również świadczeniem laboratoryjnych usług badawczo-rozwojowych na zlecenie firm farmaceutycznych, biotechnologicznych i chemicznych z całego świata. Poprzez spółkę zależną – Ardigen – tworzy zaawansowane rozwiązania bioinformatyczne.

Selvita została założona w 2007 r. Obecnie zatrudnia ponad 500 pracowników, z czego 1/3 posiada stopień doktora. Główna siedziba Spółki i laboratoria mieszczą się w Krakowie. Drugi oddział badawczy Spółki znajduje się w Poznaniu. Selvita posiada biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie, w Regionie Bostonu i Regionie San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w Wielkiej Brytanii.

W obszarze badań nad chorobami nowotworowymi Spółka współpracuje m.in. z renomowanymi spółkami zagranicznymi H3 Biomedicine, Merck, Epidarex Capital, Nodthera, Menarini Group.

W 2011 r. Selvita debiutowała na rynku NewConnect. Od roku 2014 notowana jest na głównym rynku GPW. W marcu 2017 r. weszła w skład indeksu sWIG80.

Oferta, czyli cel prezentacji

Selvita kładzie duży nacisk na wdrażanie programów rozwojowych pozwalającym pracownikom na rozwój zawodowy zgodny z ich ambicjami i potencjałem.

Inwestowanie w kapitał ludzki to proces zaplanowanych i konsekwentnie realizowanych działań, których celem jest zapewnienie zasobów ludzkich o najwyższych kompetencjach, kwalifikacjach, umiejętnościach, czerpiących satysfakcję z pracy i zorientowanych na realizację celów biznesowych organizacji. Sukces Selvity opieramy na polityce inwestowania w pracowników poprzez liczne szkolenia i programy rozwojowe, zarządzanie potencjałem pracowników (tworzenie ścieżek karier, zarządzanie talentami, włączanie pracowników w proces zarządzania, budowanie kultury organizacyjnej opartej na relacjach i komunikacji, zapewnienie wysokiego standardu warunków pracy). Inwestowanie w kapitał ludzki w Selvita służy stworzeniu zespołu profesjonalnych, zdolnych i mocno zaangażowanych pracowników otwartych na zmiany i innowacje.

Formuła zatrudnienia


O Prezentującym

Dominika Nowak Kwapiszewska

Dominika Nowak Kwapiszewska

 
 
 
 
 
 
 
 
 


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
11.10.2018, godz. 9:00-22:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

Life Science Open Space 2018

PODZIEL SIĘ