Ardigen

Ardigen jest firmą bioinformatyczną skupiającą światowej klasy ekspertów w dziedzinie bioinformatyki, matematyki, statystyki, data science oraz IT. Łącząc różne dziedziny Nauk o Życiu z zaawansowanymi technologiami informatycznymi Ardigen stał się polskim pionierem w obszarze bioinformatyki i medycyny precyzyjnej. Dzięki doświadczeniu w łączeniu wiedzy biologicznej i Data Science z usługami IT, firma wspiera organizacje z branży Life Science oraz opieki zdrowotnej na całym świecie.

Silną i stale rozwijającą się częścią Ardigen jest dział Research & Development. Zespół R&D skupia się na tematyce immuno-onkologii, mikrobiomu oraz płynnej biopsji. W swojej pracy wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji. Biura Ardigen znajdują się w Krakowie i w Rzeszowie. Działamy i myślimy globalnie. Współpracujemy ze światowej klasy firmami z branży Life Science, głównie z USA oraz EU.

Nasze motto to „Code Against Cancer”.

Jeśli pasjonują Cię nowoczesne rozwiązania w obszarze Life Science, jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w innowacyjnym środowisku, mieć możliwość współtworzenia przełomowych rozwiązań w walce z rakiem, a także mieć realny wpływ na sposób funkcjonowania firmy – dołącz do nas! Ardigen wspiera potencjał i pasję swoich pracowników, umożliwia poszerzanie wiedzy oraz zdobywanie cennego doświadczenia. Rozwijamy nasz program zarządzania talentami, stawiamy na ambitne i innowacyjne projekty, a codzienną pracę opieramy na metodyce Agile – wszystko po to, aby nasi pracownicy byli dumni ze swojego miejsca pracy, czuli się w nim bezpiecznie i komfortowo.

Nasze wartości to: Zaufanie, Wiedza, Wytrwałość i Jakość. Dbamy o to, aby znalazły odzwierciedlenie w świadczonych usługach, codziennych działaniach oraz kontaktach z współpracownikami i klientami. Jeśli identyfikujesz się z tymi wartościami i chcesz się rozwijać – rozwijaj się z nami!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska: Python Web Developer (Django), Data Scientist, Bioinformatician and Sales Manager.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: www.ardigen.com.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z naszym Talent Managerem, Emilią Wasiuk: emilia.wasiuk@ardigen.com.


Poznaj prezentera:

Emilia Wasiuk

Emilia Wasiuk

Absolwentka Zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Specjalizuje się w obszarach takich jak: motywacja, rozwój osobisty i zawodowy, komunikacja interpersonalna, przywództwo, identyfikacja i pozyskiwanie talentów. Jest certyfikowanym praktykiem w zakresie analizy i oceny potencjału personalnego oraz w badaniu inteligencji emocjonalnej.
Doświadczenie zdobywała współpracując głównie z firmami o profilu technologicznym oraz rekrutacyjnym, działających w środowisku startup’owym, korporacyjnym oraz w firmach średniej wielkości. Pasjonuje ją człowiek – jego potencjał i motywy działania, oraz zaawansowane technologie, innowacje i różnorodność kulturowa w miejscu pracy.
W Ardigen działa jako Talent Manager. Odpowiada za obszary takie jak: motywacja i rozwój pracowników, coaching managerski i personalny, ocena potencjału i projektowanie ścieżek kariery, kultura organizacyjna firmy, employer branding oraz rekrutacja strategicznych dla firmy talentów z różnych dziedzin Life Science i IT.
W międzyczasie prowadzi swój serwis poświęcony wpływowi AI na efektywność człowieka w miejscu pracy, „ImagineHRM” (Imagine Humans & Robots Management).
Prywatnie jest pasjonatką małych i dużych podróży, salsy, aktywnego relaksu na łonie natury, literatury i kina science-fiction, współczesnego design’u, houte cuture oraz sztuki starożytności.


Zapraszamy do wysłuchania całej prezentacji podczas tegorocznej edycji
Life Science Open Space.
Kiedy?
19.10.2016, godz. 9:00-20:00
Gdzie?
ICE Centrum Kongresowe | ul. Marii Konopnickiej 17 | Kraków

http://lsos.info/

PODZIEL SIĘ