Pomożemy dotrzeć z Twoją ofertą do właściwych osób

Na stronach serwisu, w sekcji WSPÓŁPRACA, prezentujemy innowacyjne technologie, idee, projekty i inne przedsięwzięcia, dla których autorzy szukają możliwości rozwoju. Opublikowane oferty współpracy promujemy aktywnie w mediach i kanałach Klastra LifeScience Kraków w kraju i za granicą. Uruchamiamy sieć trybów, kontaktów i kanałów, aby trafić z Twoją ofertą we właściwe miejsce.

  • Publikujemy oferty z całej Polski – wspieramy współpracę pomiędzy regionami. Partnerzy Klastra LifeScience Kraków korzystają z preferencyjnych warunków, w zależności od swojego statusu.
  • Oferty mogą dotyczyć tylko tematów Zdrowie i Jakość Życia lub Biogospodarka. W szczególności wspieramy rozwój innowacji, które wpisują się w krajowe i regionalne inteligentne specjalizacje.
  • Prezentowane projekty mogą być na różnych etapach: od pomysłu do komercjalizacji, ale celem prezentacji musi być znalezienie partnera do dalszego rozwoju koncepcji, technologii, prototypu, zastosowania. Wspieramy praktyczne podejście do koncepcji Open Innovation.
  • Ofertę współpracy może zamieścić instytucja, firma lub osoba indywidualna – w każdym przypadku konieczne jest podanie danych kontaktowych autora.
  • Oprócz opisu zgodnego z formularzem, oferta współpracy może zawierać inne materiały promujące, w tym filmy, zdjęcia, prezentacje, dokumenty. Przed opublikowaniem sprawdzamy wspólnie jakość i wiarygodność przesłanych materiałów.
  • Oferty współpracy publikujemy w języku polskim i angielskim. W obydwu przypadkach za poprawność językową odpowiada Autor. Dbając o jakość serwisu – pomagamy również w tym zakresie.
  • Autorzy projektów mogą przedstawić swoje oferty na spotkaniach i konferencjach organizowanych systematycznie w Krakowie.

Aby zgłosić OFERTĘ WSPÓŁPRACY skorzystaj z formularza dostępnego w biurze Klastra.

PODZIEL SIĘ