Strona główna O Platformie LSOS Posiadasz wiedzę i kompetencje – szukasz wyzwań? Dołącz do GRUPY TEMATYCZNEJ (SIG).

Posiadasz wiedzę i kompetencje – szukasz wyzwań? Dołącz do GRUPY TEMATYCZNEJ (SIG).

Dlaczego nie stworzyć grupy interesów i wspólnie realizować innowacyjne projekty?

Let's do as Special Interest Group

Grupy tematyczne to interdyscyplinarne zespoły składające się z osób, które łączy wspólny interes i temat.

Z j. ang. „Special Interest Groups” (pol. SIGi), to zespoły składające się przedstawicieli różnych firm i instytucji bezpośrednio zainteresowanych współpracą w danej specjalizacji. To spotkania,  dyskusje, wspólne projekty i inicjatywy. Aby dołączyć do SIG wystarczy zapisać się na listę za pośrednictwem Formularza SIG, wybrać interesujący Cię temat (lub zaproponować nowy) i śledzić informacje oraz uczestniczyc w wydarzeniach związanych z wybranym tematem.

Aktualnie działające SIGi powstały z inicjatywy Partnerów Klastra LifeScience Kraków, a ich celem jest budowanie relacji i rozwój wspólnych przedsięwzięć.  Dotychczas w ramach Klastra działały:

Grupy Tematyczne Klastra LifeScience Kraków mogą koncentrować się na kierunkach rozwoju określonych w ramach Inteligentnej Specjalizacji Nauki o Życiu (life science) w Małopolsce.

Zachęcamy do definiowania wspólnych zainteresowań i tworzenia SIG wokół szczegółowych tematów, które są ważne dla wszystkich zainteresowanych innowacyjnością i przedsiebiorczością. Co oferujemy:

  • Indywidualną ścieżkę tematyczną dla SIG na portalu LSOS, w tym artykuły, publikacje, wydarzenia, konferencje, multimedia.
  • Promocję tematów, projektów, produktów i instytucji związanych z wybranym SIG.
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne dla aktywnych SIG.

Więcej o grupach tematycznych na stronie www Klastra.

Aby przyłączyć się do grupy tematycznej zapisz się do newslettera (formularz znajduje się po prawej stronie) i sledź informacje w  biuletynie Klastra. Informujemy tam o spotkaniach, projektach i innych wydarzeniach dotyczących tematów z obszaru life science.


 

PODZIEL SIĘ